עיצוב אתרים

עיצוב אתרים, מיתוג ודפוס
בעיצוב אתרים היופי כן קובע. אתר אינטרנט מעוצב יוצר בקרב הגולשים הזדהות עם המותג ונחרט בזיכרון הרבה לאחר שהגלישה בו הסתיימה. בחברת DigitalST יעמדו לרשותכם מעצבי אתרים בעלי ניסיון עשיר שכולם אמנים דיגיטליים מוכשרים. בארגז הכלים שלנו תמצאו שילוב יוצא דופן בין יצירתיות ותוכנות חדישות. אנו מקפידים על עיצוב שמעורר השראה ומתחקים אחר בידול וחוויית משתמש. 
 

הרבה מעבר לעיצוב אתרים

היתרונות בעיצובים שלנו

יצירתיות פורצת דרך וכלים מתקדמים

בחברת DigitalST אנו מתגאים בנבחרת של מעצבים גרפיים מהשורה הראשונה. המעצבים שלנו הם גם יצירתיים וגם מקצוענים שיודעים לעבוד עם כל הכלים החדישים והתוכנות המתקדמות בעולם.

בידול וייחוד

בעולם תחרותי ודינאמי שבו עסקים נאבקים זה בזה על כל פיסת נדל"ן ווירטואלית, עיצוב אתרים חייב לייצר בידול. הן ברמת המאקרו מול אתרים בתחומים מקבילים והן ברמת המיקרו מול מתחרים ישירים. המעצבים של Digital ST יודעים את זה היטב ומספקים לכם נראות ייחודית.

הנעה לפעולה

עיצוב אתרים הוא לא רק יופי אלא גם אופי. כשהעיצוב מצליח להעביר לגולשים את המסרים הנכונים הוא הופך לכלי שיווקי שמניע לפעולה. בחברת DigitalST מתחקים אחר המסרים השיווקיים של העסק כבר בשלב העיצוב. אנו משלבים בעיצוב אלמנטים וויזואליים מגוונים כמו רכיבים ופיצ'רים מתוחכמים.

חוויית משתמש

עיצוב אתרים חייב להיות משולב עם יצירת חוויית משתמש (UX). בחברת Digital ST נספק לכם עיצוב אתרים מודרני ועדכני שמאפשר לגולשים לנוע בקלילות בין עמודי האתר השונים ולהגיע במהירות לנקודות המפתח הרצויות.

התאמה למסכים שונים

למעלה מ-50% (ויותר) מהגולשים שמגיעים לאינטרנט נוחתים במרחב המקוון דרך סמארטפון, טאבלט או טלוויזיה חכמה. בחברת DigitalST מתמחים בעיצוב עם התאמה מושלמת למסכים שונים (Responsive Design).

עיצוב בהתאמה אישית

אנחנו מאמינים שאתר האינטרנט של הארגון צריך להיות מעוצב בצלמו של המותג ולא נתפשר על התאמה אישית עד לרמת כל פיקסל ופיקסל בפרויקט. המעצבים של Digital ST יעשו הכל בכדי להתאים את אתר האינטרנט ללקוח ולא להפך.